хотите узнать стоимость квартиры?

Наша компанія надалі розвиватиме традиції благодійності

Наша компанія надалі розвиватиме традиції благодійності

Ми прагнемо досконалості для своїх клієнтів. Й працюємо над тим, щоб придбавши квартиру в найкращій новобудові передмістя Києва ЖК Art Residence, ви отримали найвищий рівень комфорту також за межами свого житла.  Тому наша компанія постійно вкладає кошти в поліпшення інфраструктури Ірпеня в межах пайової участі та благодійних акції. 

Навесні 2020 р, ми  благодійно брали участь у ремонті інфекційного відділення при Ірпінській міській лікарні. Було капітально відремонтовано та закуплено з нуля усе необхідне для лікування COVID хворих. В результаті наш регіон зустрів пандемію підготовленим. Скільки життів врятовано завдяки тому, що наша ірпінська влада об’єднала бізнес навколо такої важливої місії. Тепер у відділенні лікуються не лише ірпінчани, бучанці, гостомельчани, жителі Ворзеля і Коцюбинського, а і жителі інших районів, де лікарні переповнені і щоб врятувати життя пацієнта направляють в Ірпінську лікарню. 

Ми захворівши на COVID  лікувались у Ірпінській лікарні, на власному досвіді переконались у професійності лікарів та на власні очі побачили, що у інших відділеннях стан палат жахливий. Тому вилікувавшись в грудні 2020 р. вирішили благодійно допомогти  лікарні. Зробили ремонт однієї з палат терапевтичного відділення Ірпінської міської лікарні.  

Наша компанія надалі розвиватиме традиції благодійності

Працювали, як завжди, якісно й сумлінно. Виконали  демонтаж старої краски, ґрунтовку й  штукатурку стін. Повністю замінили електричну проводку, тепер  в палаті нові розетки, вмикачі, освітлення. Встановили сучасні вікна та двері. Повністю замінили стару сантехніку. Зовнішній вигляд приміщення тепер теж сучасний: натяжна стеля, якісна плитка, стіни покриті спеціальною фарбою,  для лікарняних приміщень. 
Наша компанія надалі розвиватиме традиції благодійності. Адже бізнес і благодійність завжди ідуть рука об руку.